• نمایش و مطالعه موضوعات تالارهای گفتگو برای عموم آزاد است ولی درج نظرات و یا ایجاد نظریه جدید فقط برای کاربران وارد شده به سایت امکان‌پذیر است.
صفحه نخستصفحه نخستآرامشآرامشکاهش فشارهای اج...کاهش فشارهای اج...حساب پس‌انداز کودکانحساب پس‌انداز کودکان
قبلی
 
بعدی
نظر جدید
1388/08/24 09:56 ق.ظ
 
حساب پس‌انداز کودکان  (Satellite Provider) اصلاح شده توسط سعید علی حسینی  در 1388/08/24 11:00:40 ق.ظ

هر کودک بدون توجه به جنسیت، اصل و نسب، دین یا ناتوانی های احتمالی نیاز به مراقبت و حفاظت دارد زیرا کودکان اغلب بسیار آسیب پذیر هستند؛دولت باید اقداماتی به عمل آورد تا مطمئن شود به حقوق کودکان احترام گذاشته می شود؛ باید از کودکان محافظت کرده و رشد کامل آنان را از نظر جسمی، روحی، عاطفی و اجتماعی تضمین کرد (پیمان نامه جهانی حقوق کودک).

کودکان هزینه دارند اما حقوق و درآمد ندارند؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود کودکی که به دنیا می‌آید دارای حساب بانکی گردد و همه ماهه دولت هزینه‌های یک زندگی استاندارد را به حسابش واریز کند تا زمانی که به سن قانونی می‌رسد دارای پشتوانه مالی اولیه برای شروع کسب و کار و زندگی مستقل از والدین باشد. از آنجا که کودکان هم می‌توانند در سیستم آموزشی پیشنهادی دانسته‌های خود را به دیگران از جمله همسالان و افراد کوچکتر از خود آموزش دهند، قابل پیش بینی است که کودکان و خردسالان قبل از رسیدن به سن 10 سالگی برای خود درآمدزایی ایجاد کنند و به این ترتیب نه تنها هزینه‌ی زیادی به دولت تحمیل نخواهد شد، بلکه دستآوردهای ناشی از سلامتی، آزادی (مالی) و آرامش، و حفظ کرامت انسانی که به این ترتیب هر کودکی به دست خواهد آورد با هزینه بسیار ناچیز باعث پرورش منابع انسانی جامعه خواهد شد.

این پیشنهاد به عنوان یکی از دستآوردهای نظام همآهنگ و جامع قانون مالیات و با حفظ عدالت و تساوی در حقوق کودکان و بزرگسالان به عنوان یک انسان مطرح می‌شود: مالیات متقابل پرداختی دولت به ملت؛ هر کودکی یک انسان است و دولت به عنوان نماینده جامعه وظیفه دارد نسبت به تأمین حقوق وی مثل سلامتی، آزادی و آرامش برنامه‌ریزی کند

 
قبلی
 
بعدی
صفحه نخستصفحه نخستآرامشآرامشکاهش فشارهای اج...کاهش فشارهای اج...حساب پس‌انداز کودکانحساب پس‌انداز کودکان


مقررات تالارهای گفتگو

تالارهای گفتگو و خدمات و سرویس‌های ارتباطی در این جا برای مباحثات و تبادل نظرات در مورد اهداف و برنامه‌های ارائه شده می‌باشد. جهت استفاده دیگر اعضاء و مفید واقع شدن این خدمات لطفاً  راهنمای زیر در مورد پست و ارسال مطالب را در نظر داشته باشید:

  1. ممنوعیت تبلیغات، شامل تبلیغ و ترویج هر نوع محصول و خدمات تجاری و غیر تجاری، شامل و نه محدود به  طرح‌های هرمی یا پیرامید، که ارتباط مستقیمی با موضوعات مورد بحث ندارند
  2. ممنوعیت حقه‌بازی، لاف و گزاف، و هرزه نگاری با توجه به شرایط استفاده از سایت
  3. ممنوعیت کفرگویی و بی‌حرمتی به مقدسات، نژادپرستی و تبعیض نژادی، و پیش داوری
  4. مدیران سایت و مدیران تالارهای گفتگو حق تأیید /  رد موضوعات و مطالب ارسال شده را دارند.
  5. فارسی را پاس بداریم، زبان پیش‌فرض تالارهای گفت و گو زبان شیرین فارسی است، لطفاً مطالب خود را به این زبان بنویسید.

 

دی ان ان فارسی