کارت معرفی سعید علی حسینی کد 6797کارت معرفی سعید علی حسینی کد 6797 سایت شخصی سعید علی حسینی، لطفاً در صورت ارائه طرح و پوسته برای سایت تماس بگیرید.
شعار: سلامتی آزادی آرامش با تحول در سه نظام تدبیر اقتصاد آموزش (الگوی پیشرفت)
شبکه‌های اجتماعی:  فیس‌بوک گوگل پلاس اینستاگرام لینکدین  کانال سلامتی آزادی آرامش در تلگرام توئیتر آخرین نوشته‌های سایت
خوشا شمعی که روشن می‌کند ویرانه‌ای را.

ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با شعار سلامتی، آزادی و آرامش   متن کامل ...

 تحلیل مسائل اقتصاد ایران تاکنون از دیدگاه‌های مختلف صورت پذیرفته است که هر کدام جنبه‌هایی از مسائل اقتصاد ایران را نمایان می‌کند. در این تحقیق از روش گراندد تئوری یا روش داده بنیاد که تاکنون در تحلیل اقتصاد ایران به کار گرفته نشده است، استفاده شده است. این روش که در سال‌های اخیر یکی از پرکاربردترین روش‌های تحلیل کیفی می‌باشد می‌تواند به شناخت بهتر مسائل، پیامدها و مشکلات اقتصاد ایران کمک نماید.

  متن کامل ...

در این تحقیق مشکلات و موانع کارایی کارمندان یک سازمان بزرگ دولتی به روشی علمی و بر اساس متدولوژی گراندد تئوری مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین سعی شده است با تعیین علت مشکلات و پیامدهای احتمالی ناشی از عدم رفع مشکلات، راه حل مناسب نیز ارائه گردد.

  متن کامل ...

 صفحه فهرست تشریحی منابع مرتبط در دسترس عموم قرار گرفت؛ به دلیل حجیم بودن و کاهش ترافیک زائد، این فهرست فقط توسط کاربران ثبت نام شده که به سایت وارد شده‌اند قابل مشاهده است.

  متن کامل ...

به منظور تطابق اهداف و برنامه‌ها با سند چشم‌انداز، ساختار جدید آن عیناً مطابق محورهای آن سند در زیر منوی اهداف و برنامه‌ها طراحی و ایجاد شده است و به مرور کلیه برنامه‌های ارائه شده بدون تغییر در محتوا در قالب ساختار جدید ارائه خواهند شد.

  متن کامل ...

ثبت نام در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با شعار سلامتی، آزادی و آرامش

  متن کامل ...

گذارید کار مجلس بر جوانان             جوانان را بدانید جزء خوبان

  متن کامل ...

دو اشكال اساسی بر غالب منتخبین مردم در ادوار گذشته مجلس قطع یا خلل در ارتباط مؤثر با موكلان‌شان بعد از راهیابی به مجلس در طول دوران نمایندگی و عدم شفافیت و سرانجام ایفای نقش نظارتی آنان به شمار می‌رود.

  متن کامل ...

یک شنبه 19/12/1386 مسجد صاحب الامر (عج) نیاوران بعد از نماز مغرب و عشاء

  
نمونه‌ی فایل‌های تبلیغاتی تحت وب در سایت قرار داده شد؛ دوستان و علاقمندان می‌توانند از این فایل‌ها در وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های خود استفاده کنند. این فایل‌ها در قالب فلش می‌باشند؛ همچنین یک فایل راهنمای استفاده از این فلش‌ها در کنار این فایل‌ها قرار داده شده است. پس از کلیک بر روی عنوان آن و نمایش آن در پنجره براوزر، از منوی View کد html آن را عیناً کپی و در محل مورد نظر خود درج کنید.
  متن کامل ...
  

پنج‌شنبه 02/12/1387 - اولین سخنرانی تبلیغات غیر رسمی انتخاباتی در جمع بسیار ارزشمند گنابادی‌های ساکن تهران برگزار شد

  متن کامل ...

تالارهای گفتگو به منظور جمع‌آوری ایده‌ها، نظرات و پیشنهادات مراجعین و هم چنین رأی‌گیری درباره اهداف و برنامه‌های ارائه شده افتتاح شد.

  متن کامل ...

از کلیه دوستان و همراهان خواهشمند است در صورت تمایل به معرفی و تبلیغ این سایت، تا تاریخ رسمی تبلیغات انتخاباتی برابر با 15 اسفند 86 آدرس سایت را به صورت غیر رسمی از طریق ایمیل شخصی و یا پیام کوتاه فقط در اختیار دوستان و آشنایان قرار دهند.

  متن کامل ...

دی ان ان فارسی